Home

sacrificarea Neizolat Calificare handbal bacau juniori Caius în mod constant Lung

Știința Bacău face legea în sectorul juvenil la masculin. După titlul la  juniori 1, Centrul coordonat de Gabriel Armanu a cucerit medalia de aur și  la juniori 3
Știința Bacău face legea în sectorul juvenil la masculin. După titlul la juniori 1, Centrul coordonat de Gabriel Armanu a cucerit medalia de aur și la juniori 3

HANDBAL, Campionatele Naționale de juniori | Echipele CSM Bacău, calificate  la turneele finale - Sport24Bacău
HANDBAL, Campionatele Naționale de juniori | Echipele CSM Bacău, calificate la turneele finale - Sport24Bacău

Poveste de succes » Bacăul vrea să revină pe prima scenă a handbalului  românesc: ”Vom promova în prima ligă”
Poveste de succes » Bacăul vrea să revină pe prima scenă a handbalului românesc: ”Vom promova în prima ligă”

Învingători la Buzău - CSM Bacău

Fortuna Chișinău – CSM Bacău 24-36 (13-16) / Handbal, CN Juniori 2, et. 11  - CSM Bacău
Fortuna Chișinău – CSM Bacău 24-36 (13-16) / Handbal, CN Juniori 2, et. 11 - CSM Bacău

css bacau – Handbal Mania

Handbal – Junorii 2 ai CSS Focșani au jucat la Bacău - Monitorul de Vrancea

Prezentarea echipelor participante la turneul final al junioarelor III –  CSS Bacău – Handbal Mania
Prezentarea echipelor participante la turneul final al junioarelor III – CSS Bacău – Handbal Mania

HANDBAL, Juniori (masculin) | Toate echipele CSM Bacău conduc în seriile  geografice - Sport24Bacău
HANDBAL, Juniori (masculin) | Toate echipele CSM Bacău conduc în seriile geografice - Sport24Bacău

Știința Bacău a obținut al doilea titlu la juniori în acest sezon. Încă o  întrecere controversată în sectorul juvenil: "Clasamentul final a fost  trucat!"
Știința Bacău a obținut al doilea titlu la juniori în acest sezon. Încă o întrecere controversată în sectorul juvenil: "Clasamentul final a fost trucat!"

HANDBAL, Juniori 1 | CSM Bacău a aflat pe cine va înfrunta în lupta pentru  medalii - Sport24Bacău
HANDBAL, Juniori 1 | CSM Bacău a aflat pe cine va înfrunta în lupta pentru medalii - Sport24Bacău

HANDBAL, J4 | Locul 4 pe țară pentru CS Știința Municipal Bacău. Juniorii  au pierdut în semifinală - Ziarul de Bacău
HANDBAL, J4 | Locul 4 pe țară pentru CS Știința Municipal Bacău. Juniorii au pierdut în semifinală - Ziarul de Bacău

Asociația Județeană de Handbal Bacău | Bacau

Handbal juniori IV - Știința Bacău a câștigat ”Cupa de Toamnă – CSM Focșani  2007”! - CSM Focșani 2007
Handbal juniori IV - Știința Bacău a câștigat ”Cupa de Toamnă – CSM Focșani 2007”! - CSM Focșani 2007

Echipa de handbal juniori 3, victorie importantă în deplasarea de la CSM  Bacău! | CSM Ploiesti
Echipa de handbal juniori 3, victorie importantă în deplasarea de la CSM Bacău! | CSM Ploiesti

HANDBAL, Juniori (masculin) | Victorii pentru toate grupele de vârstă ale  CSM Bacău în Campionatul Național - Sport24Bacău
HANDBAL, Juniori (masculin) | Victorii pentru toate grupele de vârstă ale CSM Bacău în Campionatul Național - Sport24Bacău

Echipa de handbal juniori 3 participă, la Bacău, la Turneul Final al  Campionatului! | CSM Ploiesti
Echipa de handbal juniori 3 participă, la Bacău, la Turneul Final al Campionatului! | CSM Ploiesti

CSM Bacău – LPS Iași 47-21 (18-9) / CN Juniori 2, Seria A, et. 6 - CSM Bacău

Handbal masculin Juniori 2: Viitorul are Speranțe pentru Bacău -  Deșteptarea Bacău - Liderul presei băcăuane!
Handbal masculin Juniori 2: Viitorul are Speranțe pentru Bacău - Deșteptarea Bacău - Liderul presei băcăuane!

Rezultate, imagini și marcatori din campionatele juniorilor – Handbal Mania

Handbal, juniori / Victorii băcăuane în județul Vrancea – Sport Bacau

CSM Bacău – LPS Brăila 52-23 (27-12) / CN Juniori 2, Grupa Speranțe 1, et.  2 - CSM Bacău
CSM Bacău – LPS Brăila 52-23 (27-12) / CN Juniori 2, Grupa Speranțe 1, et. 2 - CSM Bacău