Home

marcator evaporare Dezamăgit trofee grand slam eficienţă iertător Feudal

Click the Tennis Grand Slam Trophies Quiz - By mhershfield

Ești cel mai bun din istorie?" Rafael Nadal i-a lăsat "mască" pe toți, după  ce a câștigat al 21-lea Grand Slam din carieră
Ești cel mai bun din istorie?" Rafael Nadal i-a lăsat "mască" pe toți, după ce a câștigat al 21-lea Grand Slam din carieră

Djokovici, incontestabil cel mai bun din istorie: Cum a închis inclusiv  gura celor care îl consideră antipatic | adevarul.ro
Djokovici, incontestabil cel mai bun din istorie: Cum a închis inclusiv gura celor care îl consideră antipatic | adevarul.ro

Novak Đoković - Wikipedia

Roland Garros. Garbine Muguruza a învins-o pe Serena Williams și a câştigat  primul trofeu de Grand Slam din carieră | Digi24
Roland Garros. Garbine Muguruza a învins-o pe Serena Williams și a câştigat primul trofeu de Grand Slam din carieră | Digi24

Rafael Nadal a devenit regele turneelor de Grand Slam după victoria epocală  de la Australian Open. Cum arată clasamentul tuturor timpurilor - Playsport
Rafael Nadal a devenit regele turneelor de Grand Slam după victoria epocală de la Australian Open. Cum arată clasamentul tuturor timpurilor - Playsport

We Love Sport Tenis Vârsta optimă pentru primul titlu de Grand Slam

Coco Gauff, un nou titlu după US Open. Americanca, celebrată de WWE în urma  primului Grand Slam - Fanatik.ro
Coco Gauff, un nou titlu după US Open. Americanca, celebrată de WWE în urma primului Grand Slam - Fanatik.ro

TERENUL FANILOR, la serviciu Paul: Roger Federer, un Maestro ca nimeni  altul – Tenis, tenis, tenis
TERENUL FANILOR, la serviciu Paul: Roger Federer, un Maestro ca nimeni altul – Tenis, tenis, tenis

Novak Djokovic a câștigat US Open 2023. Sârbul a ajuns la 24 de trofee de Grand  Slam și a egalat o bornă istorică - Playtech Știri
Novak Djokovic a câștigat US Open 2023. Sârbul a ajuns la 24 de trofee de Grand Slam și a egalat o bornă istorică - Playtech Știri

Ţiriac şi Năstase şi-au dat mâna: Rafa Nadal, cel mai mare din istorie! -  Eurosport
Ţiriac şi Năstase şi-au dat mâna: Rafa Nadal, cel mai mare din istorie! - Eurosport

Americanii au făcut predicțiile pentru Grand Slam-urile din 2024! Surpriză  la US Open - Eurosport
Americanii au făcut predicțiile pentru Grand Slam-urile din 2024! Surpriză la US Open - Eurosport

Rafael Nadal a câștigat al 13-lea titlul la Roland Garros și a egalat  recordul Grand Slam-urilor deținut de Roger Federer – Tenis, tenis, tenis
Rafael Nadal a câștigat al 13-lea titlul la Roland Garros și a egalat recordul Grand Slam-urilor deținut de Roger Federer – Tenis, tenis, tenis

Câți bani a câștigat sârbul Novak Djokovic după ce a triumfat la US Open  2023, al 24-lea turneu de Grand Slam pe care îl cucerește! Suma e fabuloasă
Câți bani a câștigat sârbul Novak Djokovic după ce a triumfat la US Open 2023, al 24-lea turneu de Grand Slam pe care îl cucerește! Suma e fabuloasă

Rafael Nadal: „Sunt sigur că un jucător va câștiga mai mult de 22 de Grand  Slam-uri, dar 14 titluri la Roland Garros? Complicat” | Sport.ro
Rafael Nadal: „Sunt sigur că un jucător va câștiga mai mult de 22 de Grand Slam-uri, dar 14 titluri la Roland Garros? Complicat” | Sport.ro

Rafael Nadal, campion absolut. Ibericul câștigă pentru a 14-a oară trofeul  de la Roland Garros | Digi24
Rafael Nadal, campion absolut. Ibericul câștigă pentru a 14-a oară trofeul de la Roland Garros | Digi24

Care sunt cele 23 de titluri de Grand Slam ale lui Novak Djokovic

Top 6 sportivi cu titluri de Grand Slam din toate timpurile - MDLPL

Novak Djokovic - Nick Kyrgios 4-6, 6-3, 6-4, 7-6 (3), finala Wimbledon  2022! Nole, 21 de Grand Slam-uri
Novak Djokovic - Nick Kyrgios 4-6, 6-3, 6-4, 7-6 (3), finala Wimbledon 2022! Nole, 21 de Grand Slam-uri

Novak Djokovic face istorie la Wimbledon. Sârbul a câștigat al treilea Grand  Slam al anului și al 20-lea din carieră | Digi24
Novak Djokovic face istorie la Wimbledon. Sârbul a câștigat al treilea Grand Slam al anului și al 20-lea din carieră | Digi24

Novak Djokovic a câștigat turneul de la Roland Garros. A devenit cel mai  mare jucător din istorie, cu 23 de Grand Slam-uri - Stirileprotv.ro
Novak Djokovic a câștigat turneul de la Roland Garros. A devenit cel mai mare jucător din istorie, cu 23 de Grand Slam-uri - Stirileprotv.ro